دریافت ارز دیجیتال رایگان

Device Slider

یک ارز را انتخاب کنید و هر 5 دقیقه با حساب فاست پی ارز دیجیتال رایگان بگیرید.​

DGB
ZEC
USDT
DASH
BNB
TRX
DOGE
LTC
BTC
Device Slider

AdBTC یکی از بهترین سایت های PTC کسب بیت کوین رایگان می باشد.این سایت پتانسیل کسب درآمد زیادی را دارا میباشد.همه می توانند هر روز با کمی تلاش شروع به کسب ساتوشی بصورت رایگان کنند. در این سایت شما با مشاهده اگهی، بازدید خودکار،لینک کوتاه و زیرمجموعه گیری به کسب درامد بپردازید. این سایت پرداخت های خود را به چند صورت انجام میدهد.بیت کوین فاست پی و پایر

Device Slider

COINPAYU یک سایت معتبر کلیکی با پرداخت بیت کویناست. که برای مشاهده تبلیغات به شما پول می دهد. در این سایت تعداد قابل توجهی از تبلیغات موجود برای مشاهده را خواهید یافت. که با تماشای هرکدام مقداری ساتوشی دریافت میکنید و زمانی که به حدنصاب رسید میتوانید ان را برداشت کنید.حداقل برداشت این سایت از بقیه سات ها بسیار پایین تر است. شما میتوانید با مشاهده تبلیغات،تبلیغات مخصوص ویندوز و تماشای ویدیو و سیستم قطره ای بیت کوین رایگان دریافت کنید.

Device Slider

 در سایت FIREFAUCET با انجام وظایف مختلف و متنوع، ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود را بدست آورید! Firefaucet از 9 ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی می کند. و این سایت روش های مختلفی برای کسب درآمد و پرداخت مستقیم به کیف پول شما را دارا میباشد. شما میتوانید با انجام دادن کارهای مختلفی از جمله سیستم پرداخت قطره ای ، انجام پیشنهادات مختلف ، تبلیغات کلیکی ، بازدید خودکار ، پاداش روزانه و زیرمجموعه گیری به کسب درامد بپردازید.
 طریقه پرداخت این سایت: BTC و 9 رمزارز دیگر و فاست پی میباشد.

Device Slider

با استفاده از سایت Honeygain ، می توانید به سادگی و تنها با به اشتراک گذاشتن اینترنت خود درآمد دلاری کسب کنید. Honeygain را می توان بر روی هر دستگاه Windows ، Linux ، MacOS یا Android  نصب کرد و با داشتن یک اینترنت پایدار کسب درامد کرد.و زمانی که به حداقل برداشت 20 دلار رسیدید میتوانید درخواست برداشت خود را ثبت کنید. و بصورت BTC ظرف مدت دو روز درامد خود را دریافت کنید. تنها با ثبت نام از طریق لینک زیر 5 دلار دریافت کنید.

Device Slider

درسایت CRYPTO WIN شما می توانید از طریق سیستم قطره ای،مشاهده اگهی، انجام پیشنهادات، تکمیل پرسشنامه، مشاده ویدیو های مختلف و زیرمجموعه گیری به کسب درامد بپردازید.  و همچنین ، شما 0.7٪ سود ثابت روزانه از سهام خریداری شده دریافت می کنید. هرچه تعداد سهام بیشتری خریداری کنید ، سود شما بیشتر میشود. و پرداخت های این سایت بصورت بیت کوین و فاست پی می باشد.

Device Slider

GRABTC چیزی بیشتر از یک سیستم کسب درامد قطره ای است.پیشنهادات را انجام دهید و لول را خود را افزایش دهید. برای هر سطح ، پاداش شما تا x3.75 بیشتر می شود. شما میتوانید با مشاهده اگهی،لینک کوتاه، انجام کارهای کوچک و … به کسب درامد بپردازید. پرداخت های این سایت بصورت: BTC و فاست پی میباشد.

 هر دقیقه و بدون محدودیت با حساب فاست پی بی نهایت ارز دیجیتال رایگان بگیرید.

TRX
DOGE
LTC