تریلر بازی God of War: Ragnarok

تریلر بازی God of War: Ragnarok

بالاخره و پس از یک سال انتظار، در رویداد PlayStation Showcase اولین ویدیو گیم پلی God of War: Ragnarok منتشر شد که جزئیات داستانی بسیاری را هم شامل می‌شود! اریک ویلیامز کارگردان God of War: Ragnarok استودیو سانتا مونیکا است و بعد از مدت ها گیمرها توانستند.تریلر حدودا ۳ دقیقه‌ای بازی God of War: Ragnarok، بازی انحصاری کنسول PS4 و کنسول PS5 را ببینند.

 

بازی God of War: Ragnarok در سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و 5 سونی عرضه خواهد شد.که در آن کریتوس و آترئوس چند سال را در کنار یکدیگر سپری کرده اند. سورتمه‌سواری با سگ‌ها، قایق‌رانی، مبارزه با انواع‌ مختلف موجودات قدرتمند و رویارویی دوباره با دورف‌هایی آشنا را می‌توان در تریلر بازی God of War: Ragnarok دید. محصولی از استودیو سانتا مونیکا که اریک ویلیامز کارگردان اصلی آن به حساب می‌آید.

ماجراجویی جدید کریتوس واقعا گسترده به نظر می‌رسد. و باید صبر کرد و دید بازی God of War Ragnarök چگونه قصه‌ی بازی God of War سال ۲۰۱۸ را ادامه می‌دهد. شناخت مخاطب از آترئوس به‌شدت در این بازی افزایش خواهد یافت. تور و فریا آنتاگونیست‌های اصلی هستند و گیمر قابلیت‌های جدیدی را نسبت به قسمت قبلی به‌دست می‌آورد.

تریلر جدید فیلم Venom 2
کلیدواژه : تریلرخدای جنگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *