اولین تریلر فصل دوم سریال See

فصل دوم سریال see

قطعا یکی از مورد انتظار‌ترین سریال‌های در دست ساخت اپل فصل دوم سریال See با بازی جیسون موموآ، در نقش باباواس است. شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس با انتشار یک تریلر هیجان‌انگیز از فصل دوم سریال See اعلام کرد که این اثر علمی-تخیلی برای فصل سوم نیز تمدید شده است.

فصل دوم سریال see

نخستین فصل سریال علمی-تخیلی درام See (دیدن) با واکنش‌های مختلفی از سوی منتقدان مواجه شد. با روایت یک واقعه‌ی پسا آخرالزمانی که منجر به کور شدن انسان‌ها شده بود. توانست عملکرد مناسبی از خود نشان دهد. و تجربه‌ی دل‌چسب و خوبی را برای بینندگان رقم زده است.

زمان انتشار:

این سرویس استریم به‌تازگی نخستین تریلر فصل دوم را نیز منتشر کرد که کاراکتر ادو واس، برادر بابا واس با نقش‌آفرینی دیو باتیستا، ستاره‌ی فیلم‌های Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) را معرفی می‌کند. طرفداران نباید زمان زیادی را برای تماشای فصل دوم سریال See منتظر بمانند. چرا که این فصل در تاریخ ۵ شهریور از شبکه‌ی Apple TV Plus به نمایش در می‌آید.

مشاهده تریلر:

فصل دوم سریال روایتی گسترده‌تر از فصل نخست را ارايه خواهد داد. و مخاطبان را با شخصیت‌ها و مناطق جدید آشنا می‌کند. باباواس خشمگین‌تر از همیشه به‌دنبال محافظت از خانواده‌ی خود است. در این مسیر با چالش‌های متعددی مواجه می‌شود که می‌تواند تهدیدی برای هر یک از اعضای خانواده باشد. به‌نظر می‌رسد که دیو باتیستا نیز در شخصیت شرور داستان را در فصل دوم به پیش می‌برد. باتوجه‌به اینکه ادو دختر بابا واس را اسیر کرده است. بخش پایانی تریلر نیز به یک رویارویی حماسی بین دو برادر اشاره دارد، به نظر نمی‌آید که در این فصل شاهد دیدار گرم خانوادگی آن‌ها باشیم.

فروش جهانی فیلم سریع و خشن 9 از 250 میلیون دلار عبور کرد!
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *