انتشار اولین تریلر انیمه ویچر

انیمه The Witcher: Nightmare of the Wolf

نتفلیکس با انتشار یک تریلر کوتاه و یک پوستر از تاریخ انتشار انیمه The Witcher: Nightmare of the Wolf رسما رونمایی کرد.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار انیمه The Witcher اعلام شده است. نتفلیکس اولین تیزر تریلر انیمه ویچر را منتشر کرد که در آن شاهد حضور وزمیر جوان هستیم. استایل این انیمه بی‌شباهت به انیمه Castlevania نیست و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

تریلر

نتفلیکس اعلام کرد که انیمه ویچر در تاریخ ۲۳ اوت/آگست (۱ شهریور) از این سرویس استریم پخش خواهد شد. انیمه ویچر با همکاری نتفلیکس و استودیو میر (Studio Mir) تولید شده است. علاوه‌بر تریلر، نتفلیکس اولین پوستر انیمه The Witcher: Nightmare of the Wolf را نیز منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر

پوستر انیمه The Witcher: Nightmare of the Wolf

انیمه ویچر اقتباسی از رمان‌ها یا داستان‌های کوتاه دنیای ویچر اثر آندری ساپکوفسکی نیست. درواقع این فیلم انیمه‌ای قرار است شخصیت وزمیر را پیش از شروع پخش فصل دوم سریال The Witcher معرفی کند. تا طرفداران سریال بیشتر با گذشته این شخصیت آشنا شوند. طبق خلاصه داستان انیمه ویچر، وزمیر مدت‌ها قبل از تعلیمِ گرالت و پس از اینکه با درخواست «قانونِ غافلگیری» از سوی دگلانِ اسرارآمیز مواجه می‌شود، ماجراجویی خود را به‌عنوانِ یک ویچر آغاز می‌کند.
تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home
کلیدواژه : تریلر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *