IGTV با اینستاگرام تی‌وی جایگزین می شود.

اینستاگرام تی‌وی چیست؟

اینستاگرام سرانجام پس از مدت‌ها،اعلام کرد که به استفاده از IGTV پایان می‌دهد. به این ترتیب این شرکت از این پس بجای IGTV، از اینستاگرام تی‌وی (Instagram TV) استفاده خواهد کرد. و دیگر خبری از فرمت اختصاصی IGTV نیز نخواهد بود.در نتیجه شما اکنون می‌توانید شاهد ویدیوهای ۶۰ دقیقه‌ای در اینستاگرام باشید. پیش از این، امکان اشتراک ویدیوهای ۶۰ دقیقه‌ای تنها در IGTV امکان‌پذیر بود.

یکی از توسعه دهندگان اینستاگرام عنوان کرده که اپلیکیشن اینستاگرام تی‌وی (IGTV) مانند گذشته به عنوان یک مقصد برای کسانی که مشتاق تماشای ویدیو هستند،‌ شناخته خواهد شد. این سرویس در ژوئن ۲۰۱۸ میلادی معرفی شد.اما اینستاگرام در این باره اقدامی نکرد. و دو ماه بعد، تیک تاک در ایالات متحده آمریکا عرضه شد.

بیشتر بخوانید: بهترین اپلیکیشن های دانلود از اینستاگرام

اینستاگرام تی‌وی

اینستاگرام از آن زمان با معرفی ریلز (Reels) برای رقابت با تیک تاک روی ویدیوهای کوتاه متمرکز شده است.

از زمان راه‌اندازی ریلز در آگوست ۲۰۲۰،‌ این شبکه اجتماعی موفقیت‌های زیادی را کسب کرده است. البته ریلز برخلاف یوتیوب و یا تیک تاک، هنوز هم به روش مناسبی برای پرداخت درآمد به تولید کنندگان محتوا، مجهز نشده است. فیس بوک مدتی پیش اعلام کرد که تا انتهای ۲۰۲۲، مبلغ ۱ میلیارد دلار را به تولید کنندگان محتوا پرداخت خواهد.و باید منتظر باشیم و ببینم این ویژگی جایگزین چه تاثیر مثبت و یا منفی بر روی وضعیت موجود خواهد گذاشت.

منبع: the verge

حذف اکانت دائمی و غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام
کلیدواژه : instagramاینستاگرام
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *