کتاب 504 واژه ضروری زبان با ترجمه فارسی

معرفی کتاب

کتاب ۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی، یکی از محبوب‌ترین کتاب های موجود در زمینه آموزش لغات زبان انگلیسی است. کتاب 504 شامل ۴۲ درس است که در هر درس به معرفی ۱۲ کلمه جدید پرداخته می‌شود. که توسط انتشارات Barrons Educational Series  منتشر شده است.

عکس کتاب 504 واژه ضروری

اگر شما نیز قصد دارید زبان جدیدی یاد بگیرید باید بدانید که یادگیری لغات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لغات و واژگان پایه و اساس یک زبان را تشکیل می‌دهند. با در کنار هم قرار گرفتن این لغات، اصطلاحات پیچیده‌تر و حتی ساختارهای گرامری تشکیل می‌شوندمتاب 504 واژه شما را در این مسیر همراهی می کند.

 

ساختار کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی

کتاب ۵۰۴ واژه ضروری متن‌ها و مثال های کوتاهی دارد. که به شما کمک می‌کند کلماتی را که یاد گرفته‌اید، در متن و جمله ببینید و از این طریق باعث یادگیری بیشتر و تقویت درک مطلب شما می‌شود.
یکی دیگر از ویژگی‌های این کتاب که سبب تمایز آن با سایر کتاب‌های لغت شده، وجود تمرینات به صورت جای خالی (fill-in-the-blanks exercises) است.
انجام این تمرینات باعث تثبیت کلمات در ذهن‌تان می‌شود و همچنین از این طریق می‌توانید میزان پیشرفت خود در یادگیری کلمات را بسنجید.

 

دانلود فایل کتاب

در این مطلب ما نسخه pdf فارسی و انگلیسی کتاب ۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی را به همراه فایل های صوتی برای شما اماده کرده ایم. که میتوانید آنها را از قسمت دانلودها دریافت کنید.

 

20 تا از پر فروش ترین کتاب های کودکان در جهان

کتاب لغات 504 که در داخل و خارج ایران طرفداران بسیاری دارد و ناشران زیادی آن را چاپ کرده اند، ۵۰۴ لغت زبان انگلیسی را که در کتاب‌ها، مجلات، اخبار و رسانه های روزمره انگلیسی زبانان بیشترین تکرار و کاربرد را دارد گردآوری کرده است.شما می توانید نسخه چاپی این کتاب را در دیجی کالا مشاهده کنید.

مشاهده کتاب در سایت دیجی کالا

کلیدواژه : انگلیسی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.