نرم افزار هپی مود برای اندروید بدون تبلیغات – HappyMod 2.9.2

دانلود نرم افزار هپی مود اندروید

نرم افزار هپی مود یک مارکت اپلیکیشن اندرویدی است. شما با دانلود هپی مود به نسخه های پچ شده، مود و هک شده بازی ها و برنامه های اندروید دسترسی پیدا میکنید، که از این طریق به شما امکان دسترسی رایگان به امکانات پولی آنها را می دهد. این یک پلتفرم برای دوستداران مود برای دانلود، درخواست و تست نسخه های مود شده اندروید است. هپی مود نسخه های مود شده را ایجاد نمی کند، تمام نسخه های مود شده از اینترنت جمع اوری می‌کند و در اختیار کاربران قرار میدهد. برای استفاده از هپی مود فارسی می توانید از بخش تنظیمات زبان فارسی را انتخاب کنید.

دانلود هپی مود اندروید

یکی از مزایای اصلی نرم افزار هپی مود اندروید در این است که شما می توانید از ان علاوه بر نسخه های مود شده برنامه ها و بازی ها، نسخه های اصلی انها را نیز دانلود و استفاده کنید.هپی مود مارکت بی نقص برای کاربران اندروید است.

 

سالم بودن نسخه های مود شده هدف اصلی هپی مود است. برای این کار تعداد زیادی از نسخه های مود شده اپ ها را جهت تست به کاربران ارائه می‌دهد. و از کاربران بازخورد گرفته می شود تا در نهایت بهترین ها انتخاب شوند. شما می توانید نسخه جدید هپی مود را از همین صفحه دانلود کنید.

کاهش نویز میکروفون - نرم افزار Krisp
کلیدواژه : اندرویدنرم افزار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *